052-3896102
כתבות » פסטיבל "גשרים בנחל" 2012

כתבות

פסטיבל "גשרים בנחל" 2012

21,22,23,24 באוגוסט, פארק קק"ל איטליה בנחל אלכסנדר ליד קיבוץ מעברות

מועצה אזורית עמק חפר מזמינה:
דודו פישר והכלייזמר חיליק פרנק, מתי כספי, שבקס, יובל המבולבל, טוביה צפיר, תערוכת גשרלריה, מופע פרידה מרמות חפר עם גבע אלון ועוד בחגיגת התרבות המסורתית "גשרים בנחל" - ארבעה ימי פסטיבל של אמנות, מוסיקה ותרבות על גדות נחל אלכסנדר שבעמק חפר.

 

21,22,23,24 באוגוסט, פארק קק"ל איטליה בנחל אלכסנדר ליד קיבוץ מעברות

פסטיבל "גשרים בנחל" בהפקת המועצה האזורית עמק חפר שובר שיאים של איכות ומגוון המופיעים והמופעים בשנתו ה - 16 של הפסטיבל

 

מאירוע שהחל כחגיגת כלייזמרים בת ערב אחד הפך לחגיגת מוסיקה, אומנות ותרבות שנמשכת ארבעה ימים, בהם תופיע גלריה מרתקת של אומנים בהם דודו פישר והכלייזמר חיליק פרנק, מתי כספי, שבקס, גבע אלון, יובל המבולבל, טוביה צפיר ועוד, בחגיגת התרבות המסורתית "גשרים בנחל" - ארבעה ימי פסטיבל של אמנות, מוסיקה ותרבות על גדות נחל אלכסנדר שבעמק חפר וכל זה חינם אין כסף.

 

המועצה האזורית עמק חפר יזמה את פסטיבל "גשרים בנחל" בכוונה להקים גשר בין עולמות שונים – דתיים וחילוניים, מושבים, קיבוצים וישובים קהילתיים, ערבים ויהודים, צעירים ומבוגרים. כל אלה מהווים חלק בלתי נפרד מהפסיפס האנושי בעמק חפר שחרט על דגלו את טיפוח החקלאות והשמירה על הירוק. התכנים האמנותיים הייחודיים שיעלו בפסטיבל מבטאים כולם רוח זו של שילובים וגשרים. הפסטיבל מתקיים בסיוע מפעל הפיס, מינהל התרבות במשרד המדע התרבות והספורט ובשיתוף קיבוץ מעברות.

 

בערב הראשון – 21.8.12 יתקיים מופע פרידה מרמות חפר באומר, שיר וריקוד עם הזמר בוגר המקום, גבע אלון (20:30) ומיד אחר כך "שרים בנחל" עם אחד מגדולי היוצרים בארץ,
מתי כספי, במופע מיוחד במינו שכולו קלאסיקות של הזמר הישראלי. בתחילת הערב יתקיים אירוע פתיחת התערוכה הקבוצתית "גשרלריה" בכותרת "מעל ומעבר". התערוכה מרתקת ומאתגרת וכוללת מיצבים, פסלים והקרנות וידאו.

 

בערב השני, ב – 22.8.12, החל מ – 17:00 יתקיים הפנינג לכל המשפחה, עם טוביה צפיר חביב הילדים המוכר כ"סבא טוביה", מופע של קרקס טוטאל והצגה לקטנטנים – "האריה והעכבר".
בהמשך (20:30) יתקיים ערב הנוער המסורתי בו יופיעו "שבק ס", מלהקת הרוק המצליחות בישראל והרכבים מקומיים כלהקות חימום.

 

בערב השלישי ב – 23.8.12 פסטיבל הכלייזמרים ה – 16 (20:30) יופיע דודו פישר, זמר ושחקן בעל שם עולמי במופע "כשדודו פוגש כלייזמר" בו יארח את נגן הקלרינט והכלייזמר חיליק פרנק.

במסגרת הפסטיבל יתקיימו אירועים נוספים: לראשונה יתקיים הפנינג ירוק לכל המשפחה ב – 23.8 החל מ – 17:00 ובמוקד הערב כוכב הילדים יובל המבולבל, זאת לצד מופע מוסיקאלי מחומרי פסולת, מופעים ומיצגים ירוקים ועוד.

 

ערבי שיח בהם סיפור מקומי על הגשרים של נחל אלכסנדר, ביוזמת בית אבי חי, בהובלת "זית" ובשיתוף גל צה"ל ( 22.8 , 20:00) וערב שיח עם אנשי התקשורת אורלי וילנאי וגיא מרוז בכותרת "הכוח לשנות – סיפור ההפיכה האזרחית" (23.8, 18:30)


כן יתקיימו שני סיורים לאורך נחל אלכסנדר האחד לילי (23.8, 23:00)והשני עם שחר 22.8, 06:30). הפסטיבל יינעל ביום שיש 24,8 בקבלת שבת על גדות נחל אלכסנדר עם הזמרת והיוצרת עלמה זוהר.


הכניסה לכל ימי הפסטיבל חופשית

 

לקישור לאתר המועצה האיזורית עמק חפר לחצו כאן !!

 

 

מצורפת התוכניה לחצו על הקישור כאן !

 

 

חזרה לרשימת הכתבות